Interim management

Interim management

Interim management polega na tym, że jako firma przejmujemy zarządzanie wybranymi projektami Klienta. W tej formule bierzemy odpowiedzialność za wynik projektu czy działań firmy. Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami? Zapraszamy do zapoznania się z zakładką o nas, do sprawdzenia naszych partnerów oraz otrzymanych referencji.

W projekcie

W firmie

Jak wygląda współpraca w tej formule?

Dla kogo?

Dla niemających czasu, wystarczających zasobów, dla inwestorów finansowych – dla osób, których efektywniejszym rozwiązaniem jest outsourcing procesu zarządzania niż osobiste zarządzanie.

Kiedy?

Gdy do zarządzania projektem konieczne jest zaangażowanie wielu specjalistów z różnych obszarów biznesu, a zaangażowanie tylko jednego człowieka (interim menadżera) jest niewystarczające.

Jak?

To jest rzeczywiście usługa szyta na miarę, w oparciu o realne potrzeby konkretnej organizacji. Dlatego warunki współpracy ustalamy z każdym klientem pod każdy projekt indywidualnie.

Rozliczenie

Zawsze stosujemy rozliczenie ryczałtowe na pokrycie kosztów stałych oraz rozliczenie prowizyjne za ściśle sparametryzowany i ustalony wcześniej sukces, czyli tak zwane success fee.

Skontaktuj się, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji:

Jakub Banaś
j.banas@openqualis.pl
tel. 607 628 048