[Relacja] Warsztaty o istocie władzy i przywództwa - Open Qualis

[Relacja] Warsztaty o istocie władzy i przywództwa

IMGP8651

Król, tyran, władca oświecony, marionetka, mąż stanu, pajac – warsztaty o istocie władzy i przywództwa” – 15-17 stycznia 2016 r. spotkaliśmy się w Zamku w Dubiecku, aby wspólnie zagłębiać tematykę bycia liderem.

„Warsztaty pozwoliły mi na uświadomienie sobie, czym jest tak naprawdę przywództwo”, powiedziała nam jedna z uczestniczek. „To przede wszystkim odpowiedzialne wywieranie wpływu na ludzi. Nie trzeba być jednak dyrektorem generalnym, by skutecznie przewodzić. Żeby to robić, należy odkrywać swoje silne strony i je rozwijać”. Jakie są nasze prawdziwe mocne strony? Jedną z metod, które pozwalają na ich zdefiniowanie, jest kwestionariusz oceny stylu oddziaływania opracowany przez dr Douglasa A. Wilsona czy dr Gene’a A. Getza – to tylko jeden z elementów, które zostały dokładnie przerobione podczas weekendowego spotkania w Dubiecku. Rozmawialiśmy także na temat ubiegłorocznej edycji Global Leadership Summit – ci z Was, którzy nie mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu, wciąż mogą zakupić nagrania video na stronie Instytutu Przywództwa; jest to także dobry utrwalacz i przypomnienie dla uczestników.

Po warsztatach wciąż otrzymujemy bardzo pozytywny feedback od naszych uczestników, którzy podkreślają, że ten wspólny czas zwiększył ich motywację, wiedzę na temat siebie samych i zależnościach w działaniu, jak również był istotnym krokiem w dalszym rozwoju nie tylko zawodowym, ale także osobistym.

 

IMGP8650

Piotr Gąsiorowski podczas warsztatów.

IMGP8663

Jedno z zadań warsztatowych.

IMGP8671

Jedną z podstawowych cech dobrego przywódcy jest nie tylko sama rozmowa, ale przede wszystkim – komunikacja.

IMGP8680

Warsztaty o istocie przywództwa stały się doskonałym pomysłem na mocny biznesowo początek roku, po bożonarodzeniowym nabieraniu sił.

IMGP8684

„Wybitni liderzy zabierają na szczyt innych ludzi” – J. C. Maxwell.

IMGP8736

Warsztaty miały wymiar międzypokoleniowy – firmy rodzinne nie powinny zapominać o warsztatach, które lepiej pozwalają zrozumieć różnice między pokoleniami.

IMGP8742

Dobre przywództwo sprawia, że organizacja może funkcjonować dłużej niż ono samo – Piotr Gąsiorowski starał się przekazać cenne wskazówki biznesowe, które każdy mądry przedsiębiorca będzie umiał wykorzystać.

IMGP8764

Kolejne z ćwiczeń warsztatowych: kolor każdej z czapek niósł za sobą inne znaczenie. jak widać na zdjęciu – czasem jeden kolor nie wystarczył.

IMGP8779

Warsztaty to nie tylko okazja do nauki, ale także doskonała forma spotkania, networkingu i wymiany doświadczeń.

 

Więcej zdjęć możecie znaleźć na naszym Facebooku – sprawdź.

 

Wszystkim dziękujemy za udział w tych niezwykle motywujących warsztatach.
Życzymy powodzenia w dalszym rozwoju!

 logo