fbpx Skip to main content

ZADZWOŃ:

+48 607 628 048

Skutecznie poprawimy braki formalne Twojego wniosku do ZUS na poprawę BHP złożonego w 2024

 

Liczyłeś na dotację z ZUS w 2024 r. na poprawę BHP, ale dostałeś listę wielu braków formalnych do poprawy?

Nie wiesz, jak sobie poradzić z poprawą wniosku? Biurokracja Cię dobija? Nie martw się! Nasi eksperci pomogą Ci w poprawie wszelkich formalności i utrzymaniu szansy na zdobycie dofinansowania.

Zadzwoń jak najszybciej, bo każdy dzień zwłoki zmniejsza szansę na skuteczną poprawę wniosku. To nie jest proste!

Pamiętaj!

 

Masz tylko JEDNĄ jedyną szansę na poprawę wniosku. Jeżeli zrobisz to źle to ZUS nie zaakceptuje Twoich poprawek i wniosek zostanie odrzucony. Twoja przygoda z walką o dofinansowanie skończy się na tym etapie, nieudanej poprawie braków formalnych.

 

Myślałeś, że złożenie wniosku jest skomplikowane? Nic bardziej mylnego. Złożenie byle jak napisanego wniosku, jest bardzo proste, bo papier i system wszystko przyjmie. Sztuką jest otrzymanie dofinansowania, przechodząc najpierw bardzo trudny etap oceny formalnej.

 

Jeżeli napisałeś wniosek sam, to nie dziw się, że dostałeś obszerną listę braków formalnych. Nawet przy dobrych chęciach, długich godzinach pracy przy wniosku jeżeli robisz to pierwszy raz masz prawo popełnić masę błędów. Właściwie: jest to nieuniknione przy tak szczegółowym regulaminie konkursu i skrupulatności ekspertów ZUS oceniających wnioski.

 

Czy wiesz że co rok 40-50% tj. kilka tysięcy! (tak, tak, kilka tysięcy) złożonych wniosków nie przechodzi etapu oceny formalnej?

Masz tylko 14 dni od dnia otrzymania emaila z ZUS z listą braków formalnych wniosku, żeby poprawić i złożyć prawidłowy formalnie wniosek.  

Skontaktuj się z nami, bo liczą się godziny.  Jeżeli nie dodzwonisz się, wyślij sms z prośbą o kontakt, oddzwonimy jak tylko będzie to możliwe. 

Nasze wynagrodzenie zależy między innymi od:

  • liczby i wagi braków wskazanych przez ZUS
  • liczby i rodzaj dokumentów do poprawy
  • czasu jaki pozostał do złożenia korekty
  • jakości pozostałej części wniosku

ZADZWOŃ TERAZ

+48 607 628 048

Adres e-mail: zus@openqualis.pl